Pojďte s námi Pivní stopou...

...ať už šlo o jakoukoli dobu, člověk, potřeboval-li se zorientovat, orientačními body byly vždy hospůdky, hostince, krčmy a obdobná zařízení. Věhlas daných podniků, jejich hostinských a lahodného moku nám prostě utkví v hlavě vždy víc, než název ulice. Abychom se tedy ve světě nikdy neztratili, pojďme si rozšířit své obzory prostřednictvím sběratelské hry, jejímž úkolem a cílem je, seznamovat nás jak s hospůdkami a širokou škálou nejen českého piva, tak i se zajímavostmi, které by neměly uniknout naší pozornosti.

Turistika s pivním režimem...

Pozvánka na třicátou stopařskou hospodu

Bim bam, bim bam... Zvony odbíjejí čas do posledního čtvrtka v měsíci Dubnu. Po různých přehazováních pořádání stopařské hospody nakonec ta obrovská čest připadla na mě Dr.Ječmínka, Juraj Jačmeň, STROM.... Dušanovi asi zní zvony v uších do teď, když se dozvídal o přehazování pořádání, již 30tého našeho společného setkání Smile

Nakonec jsem se rozhodl pro naše společné setkání v Restauraci U ZVONU (Mahenova 282/5 Košíře). Bim bam Smile Restaurace se nachází u stejnojmenné tramvajové zastávky U ZVONU Bim bam.

Bohužel mám málo času na přípravu již tradičního referátu následovaného kvízem, ale věřte, že dělám vše, co je v mých silách, abych nikoho z Vás nezklamal!!! Máme zamluvený salónek jen pro nás, milovníky pěnivého moku, takže by vše mělo proběhnout v naprostém pořádku. Již se těším na naše společné setkání.

Dr.Ječmínek, Juraj Jačmeň, Strom v.r. LP2019