Pojďte s námi Pivní stopou...

...ať už šlo o jakoukoli dobu, člověk, potřeboval-li se zorientovat, orientačními body byly vždy hospůdky, hostince, krčmy a obdobná zařízení. Věhlas daných podniků, jejich hostinských a lahodného moku nám prostě utkví v hlavě vždy víc, než název ulice. Abychom se tedy ve světě nikdy neztratili, pojďme si rozšířit své obzory prostřednictvím sběratelské hry, jejímž úkolem a cílem je, seznamovat nás jak s hospůdkami a širokou škálou nejen českého piva, tak i se zajímavostmi, které by neměly uniknout naší pozornosti.

Turistika s pivním režimem...

Pozvánka na třicátou první hospodu

Milí stopaři,

srdečně vás tímto zveme na květnovou čtvrteční hospodu, tentokráte v režii nás, Rudíků. Bude se konat 30.5.2019 od 18:00hod v útulné hospůdce U Václava (www.uvaclavachuchle.cz). Ta se nachází v Pražské Chuchli, konkrétně na adrese Starochuchelská 16/9, Praha 5 – Velká Chuchle.

Můžete se těšit na referátek, jak jinak než z dostihového prostředí, dále na kvíz a možná dojde i na koňské závody. K poslechu i tanci vám zahrajeme na kytaru a čeká vás i menší pohoštění, vzhledem k Rudíkovým narozeninám, které spadají právě na květen.

Dobrou náladu si vezměte s sebou. Koňskému sportu zdar!

Připravujeme

  • PL034
    Stopařův adventní kalendář 2020
    Startuje za 6 dnů 20 hodin