Pojďte s námi Pivní stopou...

...ať už šlo o jakoukoli dobu, člověk, potřeboval-li se zorientovat, orientačními body byly vždy hospůdky, hostince, krčmy a obdobná zařízení. Věhlas daných podniků, jejich hostinských a lahodného moku nám prostě utkví v hlavě vždy víc, než název ulice. Abychom se tedy ve světě nikdy neztratili, pojďme si rozšířit své obzory prostřednictvím sběratelské hry, jejímž úkolem a cílem je, seznamovat nás jak s hospůdkami a širokou škálou nejen českého piva, tak i se zajímavostmi, které by neměly uniknout naší pozornosti.

Turistika s pivním režimem...

Pozvánka na třicátou druhou stopařskou hospodu

Vážení a milí Pivní stopaři!

Co nejsrdečněji si vás dovoluji pozvat na v pořadí již 32. stopařskou hospodu, kterou tentokráte pořádá PUDL, a to ve čtvrtek 27.6.2019 od 18 hodin v salonku restaurace Ladronka v Košířích, kde nás bude obsluhovat příjemná servírka Petra a kde čepují poměrně chutný nefiltrovaný Gambrinus z tanku, Kozla, Prazdroj a Volbu sládků.

POZOR, nepleťte si restauraci s usedlostí, která je s pivovarem Heyl na Vypichu. Spojení do restaurace je TRAM 9, 10, 15 nebo 16 do zastávky Kavalírka a vpřed cca 100 m k usedlosti Zámečnice. Opět se bude soutěžit o věcné ceny a opět bude malý referátek, tentokrát na téma "Z Pudlova soukromého života a ze znalostí tramvajového provozu v hlavním městě Praze". Pokud možno, dostavte se v hojném počtu, nezapomeňte s sebou vzít dobrou náladu, neboť tu budu obzvláště potřebovat, jelikož mi Rudíci ve Velké Chuchli nasadili příliš vysokou laťku, kterou nemohu překonat.

Na viděnou se těší Pudl

Připravujeme

  • PL034
    Stopařův adventní kalendář 2020
    Startuje za 6 dnů 20 hodin