Pojďte s námi Pivní stopou...

...ať už šlo o jakoukoli dobu, člověk, potřeboval-li se zorientovat, orientačními body byly vždy hospůdky, hostince, krčmy a obdobná zařízení. Věhlas daných podniků, jejich hostinských a lahodného moku nám prostě utkví v hlavě vždy víc, než název ulice. Abychom se tedy ve světě nikdy neztratili, pojďme si rozšířit své obzory prostřednictvím sběratelské hry, jejímž úkolem a cílem je, seznamovat nás jak s hospůdkami a širokou škálou nejen českého piva, tak i se zajímavostmi, které by neměly uniknout naší pozornosti.

Turistika s pivním režimem...

Pozvánka na třicátou čtvrtou stopařskou hospodu

Veselé Vánoce!

Nesem Vám noviny, poslouchejte. Věrní pivní stopaři, pozor dejte.
Slyšte je pilně a neomylně, rozjímejte.

Veselé Vánoce slavme, na Štědrý den s radostí pijme.
Narodil se Kristus pán, Pivní stopaři, rychle k nám.

Milí věrní stopaři, ano je to tak! Vůbec jsme se nezbláznili a věřte, že datum čtvrtek 28.11.2019, je vážně termín Vánoc!

Od 17:00 hod (Sejdeme se tentokrát o fous dříve, abychom stihli akcemi nabitý celý večer.) bude sraz na zimou zamrzlé Aljašce Smile

Návod na cestu: Doporučujeme dorazit Polárním expresem do vlakové stanice Opatov a odtud na sněžnicích dojít až k restauraci FreeSolo www.freesolo.cz Zde je zapotřebí pomocí lan a cepínů vyšplhat do soukromého salonku v 1.patře, kde na vás dýchne ta pravá vánoční atmosféra. (Adresa je: Donovalská 1662/38, Praha 11)

Večerem vás budou provázet sob s červeným nosem Rudík a elfka Ivanka. Můžete se těšit na vánoční videokvíz, kapříky, dárečky, koledy a soutěže o hodnotné ceny.

NUTNÁ PODMÍNKA PRO VSTUP NA AKCI: Každý kdo přijde slavit Vánoce, s sebou přinese DÁREK. Krásně vánočně zabalený a bez jakéhokoli nápisu. Vzájemně se takto podarujeme. Avšak fígl je v tom, že osoba, kterému bude určen, bude náhodně vybrána až na místě. Fantazii se proto meze nekladou.
Sobík Rudík dodává: "Kdo dárek nepřinese, hovno dostane." Smile

Věřím, že se všichni na akci těšíte a užijeme si skvěle nabitou akci, plnou vánoční atmosféry a originálních zážitků.

Vaši Rudíci