Pojďte s námi Pivní stopou...

...ať už šlo o jakoukoli dobu, člověk, potřeboval-li se zorientovat, orientačními body byly vždy hospůdky, hostince, krčmy a obdobná zařízení. Věhlas daných podniků, jejich hostinských a lahodného moku nám prostě utkví v hlavě vždy víc, než název ulice. Abychom se tedy ve světě nikdy neztratili, pojďme si rozšířit své obzory prostřednictvím sběratelské hry, jejímž úkolem a cílem je, seznamovat nás jak s hospůdkami a širokou škálou nejen českého piva, tak i se zajímavostmi, které by neměly uniknout naší pozornosti.

Turistika s pivním režimem...

Nová Pivní stopa...

Pivní stopa na sídlišti? Vždyť se v těch králíkárnách nedá ani bydlet. Ale už předchozí stopy Keltský rok - sídliště Lužiny a Panelstory - Jižní Město nás přesvědčily, že i mezi paneláky může vést příjemná procházka se zajímavými zákoutími. Nejinak je tomu v Bohnicích, i tady najdeme perličky u pat paneláků. Na svažujícím se pozemku nad Prahou bylo postaveno v letech 1972 – 1980 sídliště s...

více se dočtete v brožurce

Nová Pivní stopa je v pořadí stá šedesátá sedmá a její název zní Perličky u pat paneláků, jejími autory jsou Zuzana a ibišek, tak neváhejte a vyrazte na tuto novou Pivní stopu.