Pojďte s námi Pivní stopou...

...ať už šlo o jakoukoli dobu, člověk, potřeboval-li se zorientovat, orientačními body byly vždy hospůdky, hostince, krčmy a obdobná zařízení. Věhlas daných podniků, jejich hostinských a lahodného moku nám prostě utkví v hlavě vždy víc, než název ulice. Abychom se tedy ve světě nikdy neztratili, pojďme si rozšířit své obzory prostřednictvím sběratelské hry, jejímž úkolem a cílem je, seznamovat nás jak s hospůdkami a širokou škálou nejen českého piva, tak i se zajímavostmi, které by neměly uniknout naší pozornosti.

Turistika s pivním režimem...

Třicátá čtvrtá stopařská hospoda - Vánoční večírek

Šťastné a Veselé naši milí stopaři!

Dostalo se mi té cti, sepsat vzpomínky na krásný Štědrý den se Stopaři.

Dne 28.11.2019 od 17hod., jsme odstartovali náš společný vánoční večírek. Sešlo se nás celkem 25: Rudík83, Ivanka, skřítek Radimek, Mlejňas, Jájuś, nejmenší Emička, xradekc, Zuzka Černá, ibišek, Zuzana, Pudl, Pivoplaz, Lenka, Zelený, Michal Černý, Tukky, Mokosh, Sova, Nesty, Strom, Maple, Psycho, Luciferka, Mydli a Jaruška.

Večer jsme zahájili slavnostní večeří, kterou jsme pro vás v restauraci objednali, a to řízečky a bramborový salát. Před večeří a během ní, jsme naježili pod stromeček dárečky, které každý přinesl jakožto vstupné na akci.
Po večeři jsme rozdali soutěžní karty, na které Rudík osobně vyobrazil každého nahlášeného stopaře jednotlivě. Postavičky byly vybrané zcela náhodně a myslím si, že se mu rozhodně povedly a byly vtipné Smile

Se soutěžními kartami, jsme se mohli pustit do první soutěže, kterou byl videokvíz. Ten se vztahoval k Vánočním filmům a pohádkám. Bylo jich celkem sedm. Mrazík, Tři bratři, Sněženky a machři, S tebou mě baví svět, Anděl páně 2, Tři oříšky pro popelku a Pelíšky. U těchto filmů bylo za úkol nejdříve pomocí tří nápovědí uhodnout název filmu či pohádky. Poté jsme si pustili videoukázku a ještě měli doplňující otázky za další body.

Během pauzy ve videokvízu, si Stopaři ulovili udičkou každý svého kapříka, ve kterém našli bodíky do své karty navíc. Poté jsme dokončili videokvíz a pustili se ještě do poslední soutěže, a tou bylo balení vánočních dárečků. Každý Stopař si vybral plyšové zvířátko a to měl co nejlépe vánočně zabalit. Bodíky za estetiku rozdával náš vánoční skřítek Radimek.

Jakmile měli všichni své body zaslouženě vysoutěžené a zapsané v herní kartě, došlo k vyhlašování pořadí. 1. místo (lyže Rossignoly) vyhrála Mokosh, 2. místo (obraz s vlkem) vyhrál Strom a 3. místo (plyšového růžového slona) vyhrála Luciferka. Tímto všem ještě jednou srdečně gratulujeme!!! A přejeme aby si své ceny náležitě užili. Smile Věřím, že všichni měli radost.

Po menší pauze, jsme si všichni společně zazpívali koledu Hajdom hajdom tydlidom. Koleda byla proložena texty, které jsem po večerech s Rudíkem vymýšlela. Texty se povedly a věřím, že se všichni zasmáli. Po zpěvu vánoční skřítek rozdával Stopařům rozlosované vánoční dárečky. Dárky byly hodně různorodé a určitě šlo o velká překvapení Smile Dárečky jsme ještě před videostopem rozlosovali. Bohužel díky pozdnímu příchodu Lenky, došlo k menšímu renoncu, za který se omlouváme. Mrzelo nás to ale rozhodně to není důvod, k pokažení dojmu z tak dokonalého a veselého večera. Pokud se neobdarovaná dostaví na příští vánoční akci, přiveze pro ni Ježíšek jako bonus dáreček navíc.

Tímto oficiální část akce skončila. A ten kdo neodešel, ten s námi ještě poseděl až do uzavření restaurace ve 23hod. Úklid nebyl tolik náročný a v klidu jsme mohli odjet z Aljašky zpět domů.

Moc všem Stopařům děkujeme za účast a věřím, že příští rok se sejdeme zas a stane se z pořádání vánočního večírku Rudíkovská tradice. Organizace nás bavila a příští rok se toho rádi ujmeme zas.

Vaši Rudíci