Pojďte s námi Pivní stopou...

...ať už šlo o jakoukoli dobu, člověk, potřeboval-li se zorientovat, orientačními body byly vždy hospůdky, hostince, krčmy a obdobná zařízení. Věhlas daných podniků, jejich hostinských a lahodného moku nám prostě utkví v hlavě vždy víc, než název ulice. Abychom se tedy ve světě nikdy neztratili, pojďme si rozšířit své obzory prostřednictvím sběratelské hry, jejímž úkolem a cílem je, seznamovat nás jak s hospůdkami a širokou škálou nejen českého piva, tak i se zajímavostmi, které by neměly uniknout naší pozornosti.

Turistika s pivním režimem...

Stopařův adventní kalendář

Přátelé, kamarádi, stopaři, opilci, či příznivci Pivní stopy,

dnes jste mohli v Stopařově adventním kalendáři otevřít okénko s číslem dvacet čtyři. Kdo tak učinil, objevil pod ním znak pivovaru

P L Z E Ň S K Ý   P R A Z D R O J
Nevíte, kde můžete tuto značku ochutnat? Tak třeba na Pivní stopě sedmdesáté druhé Zlaté staropražské hospůdky v PZ312 Restauraci U Pinkasů, ale i v jiných hospůdkách. Záleží jen na vás kam vyrazíte.

Dovolte nám, Týmu Pivní stopy, v tomto posledním dni naší adventní soutěže a zároveň Štědrém dni, abychom vám popřáli šťastné a veselé vánoce, bohatého ježíška a mnoho pohody do těchto svátečních dní, zároveň vše nejlepší do nového roku. Tímto si s vámi pomyslně přiťukáváme sváteční plzínkou.

V adventním kalendáři už jste otevřeli políčka s pivovary Matuška, Velkopopovický kozel, Primátor, Braník, Ferdinand, Rohozec, Únětice, Svijany, Dudák, Radegast, Hubertus, Lobkowicz, Staropramen, Březňák, Chotěboř, Krušovice, Bernard, Konrád, Budějovický Budvar, Klášter, Pernštejn, Krakonoš a Gambrinus.