Pojďte s námi Pivní stopou...

...ať už šlo o jakoukoli dobu, člověk, potřeboval-li se zorientovat, orientačními body byly vždy hospůdky, hostince, krčmy a obdobná zařízení. Věhlas daných podniků, jejich hostinských a lahodného moku nám prostě utkví v hlavě vždy víc, než název ulice. Abychom se tedy ve světě nikdy neztratili, pojďme si rozšířit své obzory prostřednictvím sběratelské hry, jejímž úkolem a cílem je, seznamovat nás jak s hospůdkami a širokou škálou nejen českého piva, tak i se zajímavostmi, které by neměly uniknout naší pozornosti.

Turistika s pivním režimem...

Nová Pivní stopa...

„Pivo, pivson, pivíčko. Já vůbec nechápu, jak jsem mohl bez těch slov vůbec vydržet.” Kdo by neznal dnes téměř zlidovělý televizní sitcom Comeback, jehož první díl byl vysílán již v roce 2008. Celkem má ve dvou řadách 51 dílů a 12 speciálů. Hlavními postavami jsou bratři Pacovští - bývalý popový zpěvák „Tomi Paci“, majitel prodejny s hudbou U Dvou Akordů a jeho bratr, metalový fanoušek a pivař...

více se dočtete v brožurce

Nová Pivní stopa je v pořadí stá sedmdesátá čtvrtá a její název zní Ozzákův Husťan, jejími autory jsou Mokosh a Tukky, tak neváhejte a vyrazte na tuto novou Pivní stopu.

Připravujeme

  • PL033
    Dovolená ve Stop-Tropez
    Startuje za 2 měsíce 2 dny