Pojďte s námi Pivní stopou...

...ať už šlo o jakoukoli dobu, člověk, potřeboval-li se zorientovat, orientačními body byly vždy hospůdky, hostince, krčmy a obdobná zařízení. Věhlas daných podniků, jejich hostinských a lahodného moku nám prostě utkví v hlavě vždy víc, než název ulice. Abychom se tedy ve světě nikdy neztratili, pojďme si rozšířit své obzory prostřednictvím sběratelské hry, jejímž úkolem a cílem je, seznamovat nás jak s hospůdkami a širokou škálou nejen českého piva, tak i se zajímavostmi, které by neměly uniknout naší pozornosti.

Turistika s pivním režimem...

Nová Pivní stopa...

Vojenskou kariéru započal odvedením 2.6.1915 do rakousko-uherské armády. V první světové válce bojoval v Itálii a Rusku, kde byl zajat. Pak přešel do srbské armády. V říjnu 1916 přešel do Československé legie v Rusku. Po válce absolvoval Válečnou školu, pracoval ve štábu zemského velitelství, prodělal výcvik pozorovatele a pilota. Za 2.světové války organizoval tvorbu československých leteckých jednotek...

více se dočtete v brožurce

Nová Pivní stopa je v pořadí stá sedmdesátá šestá a její název zní Air Marshal, jejím autorem je Maple, tak neváhejte a vyrazte na tuto novou Pivní stopu.

Připravujeme

  • PL033
    Dovolená ve Stop-Tropez
    Startuje za 2 měsíce 2 dny