Pojďte s námi Pivní stopou...

...ať už šlo o jakoukoli dobu, člověk, potřeboval-li se zorientovat, orientačními body byly vždy hospůdky, hostince, krčmy a obdobná zařízení. Věhlas daných podniků, jejich hostinských a lahodného moku nám prostě utkví v hlavě vždy víc, než název ulice. Abychom se tedy ve světě nikdy neztratili, pojďme si rozšířit své obzory prostřednictvím sběratelské hry, jejímž úkolem a cílem je, seznamovat nás jak s hospůdkami a širokou škálou nejen českého piva, tak i se zajímavostmi, které by neměly uniknout naší pozornosti.

Turistika s pivním režimem...

Omezení činnosti PS

Přátelé, kamarádi, stopaři,

vzhledem k současným okolnostem omezujeme činnosti Pivní stopy. Nejbližší naplánované společné akce, tedy výlet do ZOO Tábor (21.3.) a autobusový zájezd do Gambrinusu (18.4.) se ruší a jsou přesunuty na neurčito. Do odvolání jsou taktéž zrušeny oficiální stopařské hospody. Pivní stopy již zadané a schválené na webu vyjdou dle plánu, další prosím zatím na web nepřidávejte. Web bude plně funkční pro přidávání vašich komentářů. Důrazně však žádáme, aby každý zvážil své možnosti či míru rizika při plnění Pivních stop. Dbejte prosím na doporučení lékařů či hygieniků dostupné v oficiálních médiích.

EDIT: 14.3.2020: přátelé, kamarádi, vzhledem k dnešním novým opatřením, kdy jsou zatím na deset dní zavřené všechny hospody, bary a restaurace pozastavujeme přidávání komentářů k Pivním stopám. Všechny nové komentáře, kde budou použity fotografie s datumem od 14.3.2020 (dle exif dat - budeme kontrolovat) do odvolání budou bez upozornění mazány. Dříve pořízené fotografie samozřejmě můžete pro nové komentáře použít. Nové Pivní stopy, které budou nachystány, začnou vycházet až po znovuotevření našich Pivních zastavení. Děkujeme za pochopení.

Pivu a Stopě zdar

Dušan, Miloš a Lucie, váš TPS