Pojďte s námi Pivní stopou...

...ať už šlo o jakoukoli dobu, člověk, potřeboval-li se zorientovat, orientačními body byly vždy hospůdky, hostince, krčmy a obdobná zařízení. Věhlas daných podniků, jejich hostinských a lahodného moku nám prostě utkví v hlavě vždy víc, než název ulice. Abychom se tedy ve světě nikdy neztratili, pojďme si rozšířit své obzory prostřednictvím sběratelské hry, jejímž úkolem a cílem je, seznamovat nás jak s hospůdkami a širokou škálou nejen českého piva, tak i se zajímavostmi, které by neměly uniknout naší pozornosti.

Turistika s pivním režimem...

Třicátá sedmá stopařská hospoda

Přátelé, kamarádi, stopaři...

po poradě s Milošem a Luckou jsme se rozhodli, kvůli vznikající situaci ohledně koronaviru, zrušit naši třicátou sedmou stopařskou hospodu, která se měla konat ve čtvrtek 24.9.2020. Neděláme to proto, že bychom se koronaviru báli, či slepě poslouchali různá doporučení, či proto, že vás nechceme vidět Biggrin , ale nechceme vás kvůli Pivní stopě vystavovat zbytečnému riziku.

Pivní stopa běží normálně dál, čekají nás nové stopy, stále běží i PL032 S.O.S.P.S.. S každým z vás se postupně spojíme telefonicky a domluvíme předání triček z kempu (až budou), brožurek a nálepek (taky tak). Jsme rádi, že jsme si užili krásný víkend ve Stop-Tropez, a těšíme se na shledanou co nejdříve.

Za TPS Dušan