Pojďte s námi Pivní stopou...

...ať už šlo o jakoukoli dobu, člověk, potřeboval-li se zorientovat, orientačními body byly vždy hospůdky, hostince, krčmy a obdobná zařízení. Věhlas daných podniků, jejich hostinských a lahodného moku nám prostě utkví v hlavě vždy víc, než název ulice. Abychom se tedy ve světě nikdy neztratili, pojďme si rozšířit své obzory prostřednictvím sběratelské hry, jejímž úkolem a cílem je, seznamovat nás jak s hospůdkami a širokou škálou nejen českého piva, tak i se zajímavostmi, které by neměly uniknout naší pozornosti.

Turistika s pivním režimem...

Tak nám zase zavřou hospody paní Müllerová...

Přátelé, kamarádi, stopaři...

upravenou citací ze Švejka bohužel musíme konstatovat, že se na nás opět řítí uzavření hospod, barů a restaurací, prostě našich pivních zastavení. Navíc okořeněné zákazem prodávat i pivo v kelímcích a pitím alkoholu na veřejnosti.

Proto od zítra opět bohužel přerušujeme činnost Pivní stopy, to znamená, že komentáře, kde budou použity fotky s datem od 14.10.2020 nebudeme uznávat. Tento stav potrvá až do opětovného otevření našich PZ. Zároveň prosím zatím nekontrolujte Pivní stopy v rámci PL032 S.O.S. Pivní stopy, myslíme si, že je to zbytečné.

Přejeme pevné nervy a hodně optimismu do dalších dní

Tým Pivní stopy