Pojďte s námi Pivní stopou...

...ať už šlo o jakoukoli dobu, člověk, potřeboval-li se zorientovat, orientačními body byly vždy hospůdky, hostince, krčmy a obdobná zařízení. Věhlas daných podniků, jejich hostinských a lahodného moku nám prostě utkví v hlavě vždy víc, než název ulice. Abychom se tedy ve světě nikdy neztratili, pojďme si rozšířit své obzory prostřednictvím sběratelské hry, jejímž úkolem a cílem je, seznamovat nás jak s hospůdkami a širokou škálou nejen českého piva, tak i se zajímavostmi, které by neměly uniknout naší pozornosti.

Turistika s pivním režimem...

Znovurozběhnutí Pivní stopy

Přátelé, kamarádi, stopaři,

dneškem se otevírají (doufám, že ne jen na chvíli) hospody, hospůdky, pivní bary či restaurace, zkrátka naše pivní zastavení. Od dnešního dne se tedy znovurozbíhá Pivní stopa. Můžete opět přidávat komentáře k pivním či turistickým zastavením, a plnit vesele pivní stopy. Samozřejmě stále platí, že fotky pořízené během zákazu nebudou uznávány (14.10.-2.12.).

Ten kdo nechce dál plnit Stopařův adventní kalendář lahváčky, tak může vyrazit na čepované pivko, ale tím pádem už musí u tohoto způsobu zůstat (tzn. že už bude chodit dále jen na čepované, a ne jeden den lahváč, druhý den čepované). Zároveň pak nemůže využívat tzv. žolíky (ty jsou vypsány jen pro lahvová piva - viz pravidla).

Jinak PL032 SOS PS je dále pozastavený, nové PS zatím nevytvářejte, případné zavřené PZ hlaste prosím do Fóra a nikoliv do komentářů jednotlivých PZ. Co bude dále s Pivní stopou po Novém roce, se poradíme na Výroční akci PS.

Ať nám otevřené hospody vydrží co nejdéle, přeje

Tukky

EDIT 4.12. 19:40: Přátelé, kamarádi, přišlo mi jen logičtější, když si bude chtít někdo Adventní kalendář plnit v hospodách, aby už u toho zůstal. Skladba piv letošního kalendáře je totiž opravdu šitá na lahváče (samé velké pivovary, žádné speciality, které nejdou sehnat), a ne na hospody, proto i ty žolíky. Pravidla jsem změnil v dobré víře, že si vyberete jakou cestou dál. Stopařův adventní kalendář jsme chystali v době, kdy jsme vůbec netušili, kdy a zda se hospody otevřou. Přeškrtnuté pravidlo výše beru zpět. Dušan.