Pojďte s námi Pivní stopou...

...ať už šlo o jakoukoli dobu, člověk, potřeboval-li se zorientovat, orientačními body byly vždy hospůdky, hostince, krčmy a obdobná zařízení. Věhlas daných podniků, jejich hostinských a lahodného moku nám prostě utkví v hlavě vždy víc, než název ulice. Abychom se tedy ve světě nikdy neztratili, pojďme si rozšířit své obzory prostřednictvím sběratelské hry, jejímž úkolem a cílem je, seznamovat nás jak s hospůdkami a širokou škálou nejen českého piva, tak i se zajímavostmi, které by neměly uniknout naší pozornosti.

Turistika s pivním režimem...

Pozvánka na třicátou sedmou stopařskou hospodu...

EDIT 18.5.

Přátelé, tak zahrádky nám sice otevřeli, ale jen s testem (plným očkováním nebo prodělanou nemocí c-19), což dost komplikuje naše společné setkání. Proto třicátou sedmou stopařskou hospodu po zralé úvaze odsouváme o měsíc, tedy na měsíc červen. Doufáme a přejeme si, že další rozvolnění umožní naše setkání bez nesmyslných nařízení pod výhružkou desetitisícových pokut.

Za vaše pochopení děkujeme.Přátelé, kamarádi, stopaři...

konečně jsme se dočkali toho, že situace vypadá nadějně a tím pádem vás srdečně zveme na třicátou sedmou stopařskou hospodu (zahrádku, okénko), která se tradičně uskuteční poslední čtvrtek v měsíci, to jest 27.5.2021, v 18 hodin. Místo setkání včas oznámíme s ohledem na aktuální situaci a počasí. Co však víme již nyní je to, že na tomto setkání rozdáme odměny a trofeje pro vyhlášené stopařské kategorie za rok 2020, předáme PL a zakoupené obrázky pro podporu ZOO a také probereme přípravu tradičního zářijového stopařského kempu.

Samozřejmě (pokud to půjde) vás neošidíme ani o zajímavý referát s kvízem a "hodnotnými" cenami.

Tímto se na vás těší,

Tukky + Mokosh