Pojďte s námi Pivní stopou...

...ať už šlo o jakoukoli dobu, člověk, potřeboval-li se zorientovat, orientačními body byly vždy hospůdky, hostince, krčmy a obdobná zařízení. Věhlas daných podniků, jejich hostinských a lahodného moku nám prostě utkví v hlavě vždy víc, než název ulice. Abychom se tedy ve světě nikdy neztratili, pojďme si rozšířit své obzory prostřednictvím sběratelské hry, jejímž úkolem a cílem je, seznamovat nás jak s hospůdkami a širokou škálou nejen českého piva, tak i se zajímavostmi, které by neměly uniknout naší pozornosti.

Turistika s pivním režimem...

Stopařský kemp

Přátelé, kamarádi, stopaři,

musíme připustit, že příprava letošního kempu, stejně jako vloni, je opět zapeklitá, jelikož situace kolem koronaviru se mění každým dnem. Přesto, díky spoustě nápadů, kterých naštěstí neubylo, jsme se rozhodli kemp zorganizovat. Díky Tomášovi (Psycho) je nakonec zařízeno milé ubytování v kraji, který nám krásně nahrál do tématu kempu, které ovšem ještě nebudeme prozrazovat a odtajníme jej až v červnu na stopařské hospodě, která se snad konečně uskuteční. Kdyby k ní nedošlo, odtajníme tedy vše včas tady na webu.

Co však již víme, je datum kempu: 17.9.-19.9.2021, místo ubytování: Jizerské hory a podmínky k účasti: ohledně hygienických nařízení kvůli koronaviru budou platit podmínky vyhlášené a platné v době trvání kempu (dnes: potvrzení o prodělaném očkování, nebo o prodělaném covidu za posledních 90 dní, nebo platný negativní test).

Jelikož výlet i další detaily jsou stále ve vývoji, nejsme schopni nyní určit přesnou cenu kempu, odhadujeme však, že by se měla přibližně držet loňské hranice +-20% (loni byla cena kempu 1 790,-Kč). V ceně jako vždy 2x ubytování, 2x snídaně formou bufetu, sobotní výlet, soutěže a program, pro vítěze kempu plnohodnotná cena. Cena neobsahuje žádné pojištění, na kemp jedete na vlastní nebezpečí. Letos nepožadujeme žádnou zálohu.

Co se týče tradiční páteční kulinářské soutěže, vzhledem k tomu, že ubytovací objekt umožňuje grilování, které proběhne v sobotu, na pátek si tedy každý z vás připravte 40 - 50 ks jednohubek jakéhokoli druhu a zaměření, ovšem ne více, takové jednohubky by se nám špatně skladovaly do druhého dne... a na sobotu si tedy každý dovezte na gril to, co vaše hrdlo ráčí Smile .

Prosíme vás, do 30.6. napište závazně do komentáře pod tento článek, zda se kempu zúčastníte, dále kvůli tričkům napište svoji velikost. Všechny komentáře, přátelé, budou brány jako závazné, takže doufáme, že v případě, že napíšete, že jedete a pak z nejrůznějších důvodů nebudete moci, že zaplatíte svoje případné ubytování a jiné náklady (tričko atd). Jakékoliv dotazy ohledně kempu rádi zodpovíme na telefonním čísle 737 121 204 (Mokosh).

V případě jakékoliv nepředvídatelné události ohledně koronaviru si jako organizátoři vyhrazujeme právo kemp celkově zrušit.

Těšíme se na vaše komentáře a názory