Pojďte s námi Pivní stopou...

...ať už šlo o jakoukoli dobu, člověk, potřeboval-li se zorientovat, orientačními body byly vždy hospůdky, hostince, krčmy a obdobná zařízení. Věhlas daných podniků, jejich hostinských a lahodného moku nám prostě utkví v hlavě vždy víc, než název ulice. Abychom se tedy ve světě nikdy neztratili, pojďme si rozšířit své obzory prostřednictvím sběratelské hry, jejímž úkolem a cílem je, seznamovat nás jak s hospůdkami a širokou škálou nejen českého piva, tak i se zajímavostmi, které by neměly uniknout naší pozornosti.

Turistika s pivním režimem...

Třicátá sedmá stopařská hospoda

Po dlouhém čase, který nepřál hospůdkám a tím pádem ani našim setkáním, jsme se konečně sešli na již 37. stopařské hospodě, která byla pod taktovkou Tukkyho, na zahrádce restaurace Dasch, kterou pro nás vybral Psycho 131. Sešlo se nás opravdu hodně, z čehož máme velkou radost Drinks , konkrétně Psycho s Luciferkou a potěrem, Zuzana a ibišek, Dr.Ječmínek, Tukky s Mokosh, Mydli s Jaruškou, Miloš, František, Maple, Nesty a Sova, Pudl a nakonec "na jedno", jako vždy, dorazil pepin-23.

Po dlouhém přivítání, které nebralo konce, a ještě delší objednávce, jelikož uspokojit 16 žíznivých a hladových krků dá zabrat Smile , jsme se pobavili o drobných úpravách pravidel, veskrze s ohledem na Pudlovi lapálie s dodržováním těch původních pravidel Dash 1Lol .

Dodatečně byli po zásluze konečně i fyzicky odměněni všichni stopaři, kteří získali v hlasování za rok 2020 nějaké ocenění, konkrétně: stopař roku (Zuzana), vícestopaři (Psycho131 a ibišek), nováček roku (Ivanka85), autor roku (ibišek), štamgast roku (Zuzana) a otvírák roku (Pudl). Taktéž jsme rozdali pamětní listy vydané k záchraně našich ZOO všem těm, kteří se zúčastnili této akce a podpořili tak některou ze zoologických zahrad.

Posledním velkým tématem, které bylo otevřeno, bylo odtajnění a přiblížení blížícího se podzimního stopařského kempu. Bude se konat ve dnech 17.-19.9.2021 v Příchovicích. Ten letošní má název C.K. Pivní společenstvo, což již samo o sobě mluví za vše. Opět se máte nač těšit a nic nebude zadarmo, neboť nás bude zajímat nejen vaše znalostní kondička Smile . Bydlet budeme v pěkné chatičce, chodit po místních krajích, dýchat čerstvý vzduch a zdolávat všelijaké úkoly, které pro vás opět chystáme. Nezapomeňte se tedy celé léto pilně připravovat (témata Rakousko-Uhersko a Jára Cimrman), ať si v září netrhnete ostudu Smile
Těšíme se na vás Drinks .

Připravujeme

  • SH051
    51. stopařská hospoda
    Startuje: 30.03.2023 - 18:00