Pojďte s námi Pivní stopou...

...ať už šlo o jakoukoli dobu, člověk, potřeboval-li se zorientovat, orientačními body byly vždy hospůdky, hostince, krčmy a obdobná zařízení. Věhlas daných podniků, jejich hostinských a lahodného moku nám prostě utkví v hlavě vždy víc, než název ulice. Abychom se tedy ve světě nikdy neztratili, pojďme si rozšířit své obzory prostřednictvím sběratelské hry, jejímž úkolem a cílem je, seznamovat nás jak s hospůdkami a širokou škálou nejen českého piva, tak i se zajímavostmi, které by neměly uniknout naší pozornosti.

Turistika s pivním režimem...

Nová Pivní stopa...

„V osm hodin ráno na nás klepal soused, že jsou Američané na náměstí. Bez snídaně jsme se honem oblékli a utíkali jsme tam. To bylo asi čtvrt hodiny cesty. A viděli jsme, jak ze všech stran do centra běží lidé. Nevěděl jsem, jakou mají Američané výstroj.“ Takto si ještě pamatuje onen památný den pamětník Jaroslav Peklo, který si Američany představoval jako dvoumetrové lidi z Marsu oblečené v kůži...

více se dočtete v brožurce

Nová Pivní stopa je v pořadí stá osmdesátá šestá a její název zní Díky, Ameriko!, jejími autory jsou Tukky a Mokosh, tak neváhejte a vyrazte na tuto novou Pivní stopu. Brožurku najdete v našem e-shopu.

Připravujeme

  • SH051
    51. stopařská hospoda
    Startuje: 30.03.2023 - 18:00