Pojďte s námi Pivní stopou...

...ať už šlo o jakoukoli dobu, člověk, potřeboval-li se zorientovat, orientačními body byly vždy hospůdky, hostince, krčmy a obdobná zařízení. Věhlas daných podniků, jejich hostinských a lahodného moku nám prostě utkví v hlavě vždy víc, než název ulice. Abychom se tedy ve světě nikdy neztratili, pojďme si rozšířit své obzory prostřednictvím sběratelské hry, jejímž úkolem a cílem je, seznamovat nás jak s hospůdkami a širokou škálou nejen českého piva, tak i se zajímavostmi, které by neměly uniknout naší pozornosti.

Turistika s pivním režimem...

Nová Pivní stopa...

Šumavský La Manč neboli Vchynicko-tetovský plavební kanál se nachází na Šumavě mezi obcemi Modrava a Srní. Původně sloužil pro plavení dřeva ze Šumavy přes Otavu a Vltavu až do Prahy a to v řádu několika dní a byl vybudován na konci 18. století. Během stopy si projdeme většinu šumavského plavebního kanálu, jehož celková délka je 13,6 km. Stopu začneme v obci Modrava, která se nachází...

více se dočtete v brožurce

Nová Pivní stopa je v pořadí stá osmdesátá sedmá a její název zní Šumavský La Manč, jejími autory jsou Psycho131 a Luciferka87 tak neváhejte a vyrazte na tuto novou Pivní stopu. Brožurku najdete v našem e-shopu.

Připravujeme

  • SH051
    51. stopařská hospoda
    Startuje: 30.03.2023 - 18:00