Pojďte s námi Pivní stopou...

...ať už šlo o jakoukoli dobu, člověk, potřeboval-li se zorientovat, orientačními body byly vždy hospůdky, hostince, krčmy a obdobná zařízení. Věhlas daných podniků, jejich hostinských a lahodného moku nám prostě utkví v hlavě vždy víc, než název ulice. Abychom se tedy ve světě nikdy neztratili, pojďme si rozšířit své obzory prostřednictvím sběratelské hry, jejímž úkolem a cílem je, seznamovat nás jak s hospůdkami a širokou škálou nejen českého piva, tak i se zajímavostmi, které by neměly uniknout naší pozornosti.

Turistika s pivním režimem...

Ohlédnutí za PL036 Výjezdním zasedáním C.K. Pivního společenstva

Přátelé, kamarádi, stopaři...

Celkem již sedmý pivní kemp je minulostí. Společně jsme se setkali tentokrát nad tématem našeho nesmrtelného génia a podle nejnovějších poznatků i zakladatele Pivní stopy Járy Cimrmana, jak jsme vám dokázali nezvratnými důkazy v rámci semináře. Sám Jára Cimrman by byl jistě pyšný, kdyby slyšel vaše znalosti z jeho života a díla, které jsme z vás zkoušeli rafinovaně dostat různými kvízy a soutěžemi.

Byť bylo letos počasí mírně nevrlé a typicky podzimně mživé, i sobotní výlet se nám vydařil, neboť byl prošpikován jak svižnou stopařskou chůzí, tak soutěží, dobrým guláškem, dobrým pivkem (až na výjimku, ale nakonec se Prdek statečně téměř vypil), návštěvou muzea, rozhleden či okolních zajímavostí.

Na soutěžích jsme vás tentokrát nešetřili a vaše soupeření jsme okořenili i trochou hazardu, který byl z vaší strany sice ponejprv přijímán vlažně až odmítavě (...přece se nenechám obrat o korunky, radši půjdu spát), avšak vzápětí se projevil duch hravý a mezi vámi se našli i tací (Mydli s mrtvým ptákem, Jaruška s kalkulačkou či Mára s neuvěřitelným štěstím na haupttrefy), kteří se vrhli do hry střemhlav, korunka sem, korunka tam, a neváhali jste tak prohrát takřka střechu nad hlavou Biggrin

Přátelé, bavili jsme se Biggrin nad vkusnými i netradičními jednohubkami, nad vašimi rozpoznávacími schopnostmi při určení druhů piv, bavili jsme se i při tradičním videostopu a nové hře "čelovce", bavili jsme se obvzláště nad vaší zarputilostí nenechat nikde svoji Cimrmanovu krabičku Lol . Shrnuto a podtrženo, bylo to krásné a plně využité zasedání.

Tedy k výsledkům a závěrům našeho zasedání: co se soutěží týče, v pátek proběhla "jednohubková" soutěž (tentokrát i s hodnocením uměleckého dojmu), videostop a kvíz z pivovarské historie (chudák ibišek, o kterého jste se neustále přetahovali), v sobotu vědomostní kolečko, poznej pivní styly a zlatým hřebem večera bylo plátýnko (rafinovaně schované za obrazem Františka Josefa I.). Celý víkend probíhala soutěž Poznej osobnost, o kterou moc velký zájem nebyl, tak ji dohrajeme jindy Smile .

Zde jsou bodové výsledky kempu:

 1. místo: Jarka - 2265 korunek
 2. místo: Mára pivoplaz - 2217 korunek
 3. místo: Dr. Ječmínek - 1826 korunek

Ostatní výsledky bez pořadí: Psycho131 - 1479 korunek, Ivanka85 - 1474 korunek, pepin-23 - 1333 korunek, ibišek - 1179 korunek, Pudl - 1071 korunek, Maple - 960 korunek, Zuzana - 919 korunek, Nesty - 915 korunek, Sova - 909 korunek, Rudík83 - 789 korunek a Mydli - 300 korunek

Prvním třem se korunky dle pravidel zdvojnásobí.

Zanedlouho ve stopařské galerii najdete mnoho fotografií z akce, které bude Maple postupně zpracovávat a umisťovat do galerie.

Ještě jednou děkujeme všem za účast.

Tímto se loučí organizační výbor Výjezdního zasedání C.K. Pivního společenstva, zvoláním hesla: Budoucnost patří pivu!"

Tukky, Mokosh a Psycho131

Za TPS sepsala Mokosh

Připravujeme

 • PS194
  Výprava za Jestřábem
  Startuje za 19 hodin 34 min
 • PL038
  Prahou zmizelou aneb Výroční schůze P...
  Startuje za 1 měsíc 2 dny