Pojďte s námi Pivní stopou...

...ať už šlo o jakoukoli dobu, člověk, potřeboval-li se zorientovat, orientačními body byly vždy hospůdky, hostince, krčmy a obdobná zařízení. Věhlas daných podniků, jejich hostinských a lahodného moku nám prostě utkví v hlavě vždy víc, než název ulice. Abychom se tedy ve světě nikdy neztratili, pojďme si rozšířit své obzory prostřednictvím sběratelské hry, jejímž úkolem a cílem je, seznamovat nás jak s hospůdkami a širokou škálou nejen českého piva, tak i se zajímavostmi, které by neměly uniknout naší pozornosti.

Turistika s pivním režimem...

Nová Pivní stopa...

Písničku „Na Okoř je cesta jako žádná ze sta, vroubená je stromama“ zná snad každý. My si zvolíme poněkud netradiční cestu přes Kralupy nad Vltavou. Nádražka U Mrzáka padla za oběť covidu, a tak po příjezdu zamíříme do nedaleké restaurace U Kohouta. Kralupy nejsou rozhodně malebné město, ale jsou pyšné na to, že zásluhou věty z románu Jaroslava Haška Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války...

více se dočtete v brožurce

Nová Pivní stopa je v pořadí dvoustá třetí a její název zní Na Okoř je cesta..., jejím autorem je ibišek, tak neváhejte a vyrazte na tuto novou pivní stopu. Brožurku najdete v našem e-shopu.