Pojďte s námi Pivní stopou...

...ať už šlo o jakoukoli dobu, člověk, potřeboval-li se zorientovat, orientačními body byly vždy hospůdky, hostince, krčmy a obdobná zařízení. Věhlas daných podniků, jejich hostinských a lahodného moku nám prostě utkví v hlavě vždy víc, než název ulice. Abychom se tedy ve světě nikdy neztratili, pojďme si rozšířit své obzory prostřednictvím sběratelské hry, jejímž úkolem a cílem je, seznamovat nás jak s hospůdkami a širokou škálou nejen českého piva, tak i se zajímavostmi, které by neměly uniknout naší pozornosti.

Turistika s pivním režimem...

Kde se pivo vaří, tam se dobře daří…

Přátelé, kamarádi, stopaři,

abychom dokončili loňský pamětní list č 39, zvu vás v sobotu 21. ledna 2023 na malý výlet v západním okraji Prahy v dosahu MHD. Navštívíme dva pivovary a ujdeme přibližně 5 kilometrů.

Startovní pivo si dáme ve 12 hodin v Srdcovce u Drsnejch (metro B, zastávka Luka). Projdeme se do Pivovaru Řeporyje, kde mi slíbili šest druhů piva. Posilněni pivem a obědem popojdeme do rukodělného minipivovárku v Třebonicích, kde nás pan Staněk bude očekávat v 17 hodin.

Od pivovaru jede bus č. 174 každou hodinu k metru B – Luka nebo k metru A – Nemocnice Motol (20:18, 21:15, 22:15, 23:15 h).

Slíbila jsem, že nás přijde alespoň deset, tak se, prosím, hlaste tady nebo v Messengeru.

S pozdravem Dej Bůh štěstí se na vás těším 21. 1. 2023 ve 12 hodin u Drsnejch
Maple