Pojďte s námi Pivní stopou...

...ať už šlo o jakoukoli dobu, člověk, potřeboval-li se zorientovat, orientačními body byly vždy hospůdky, hostince, krčmy a obdobná zařízení. Věhlas daných podniků, jejich hostinských a lahodného moku nám prostě utkví v hlavě vždy víc, než název ulice. Abychom se tedy ve světě nikdy neztratili, pojďme si rozšířit své obzory prostřednictvím sběratelské hry, jejímž úkolem a cílem je, seznamovat nás jak s hospůdkami a širokou škálou nejen českého piva, tak i se zajímavostmi, které by neměly uniknout naší pozornosti.

Turistika s pivním režimem...

Kde se pivo vaří, tam se dobře daří aneb pozvánka do Horních Počernic

Přátelé, kamarádi, stopaři,

v sobotu 11.3.2023 se bude konat první výlet z letošního PL „Kde se pivo vaří, tam se dobře daří“. Který nás zavede do východní části Prahy, do Horních Počernic.

Sraz bude v 11:45 na zastávce Chvaly (sem jede téměř každý autobus z Černého Mostu) a nebo přímo v první hospůdce U Bobra (Božanovská 2098), dá se také dojet na zastávku Libošovická, která je hned u hospůdky, ale autobusů tam nejezdí tolik. Tak kdo nebude v 11:45 na Chvalech, tak ať dorazí přímo k Bobrovi.

Poté nás čeká krátká vycházka (cca 6,5km) po Horních Počernicích. Než dorazíme do pivovaru Počerňák, tak se ještě občerstvíme v pivnici Na Kopečku.

Těšíme se na hojnou účast

Psycho131 & Luciferka87