Pojďte s námi Pivní stopou...

...ať už šlo o jakoukoli dobu, člověk, potřeboval-li se zorientovat, orientačními body byly vždy hospůdky, hostince, krčmy a obdobná zařízení. Věhlas daných podniků, jejich hostinských a lahodného moku nám prostě utkví v hlavě vždy víc, než název ulice. Abychom se tedy ve světě nikdy neztratili, pojďme si rozšířit své obzory prostřednictvím sběratelské hry, jejímž úkolem a cílem je, seznamovat nás jak s hospůdkami a širokou škálou nejen českého piva, tak i se zajímavostmi, které by neměly uniknout naší pozornosti.

Turistika s pivním režimem...

Pozvánka na 51. stopařskou hospodu

Ahoj přátelé, kamarádi, naši drazí stopaři a stopařky!

Blíží se nám opět poslední čtvrtek v měsíci a my si vás tímto rádi dovolíme pozvat na 51. přátelské stopařské posezení, tentokrát v nově zrekonstruované restauraci Bruska v Dejvicích.

Do restaurace se dojde pěšky z Hradčanské přes šraňky doleva směrem k nádraží, je to kousek, počítám asi 5 minut. Posezení se tedy bude konat ve čtvrtek 30.3. tradičně od 18 hodin a těšit se můžeme na Plzeň za 53,- či Radegast 10¨za 40,-Kč, nějaké mňamky pod jazyk se tu jistě také dají na jídelním lístku objevit... pro fajnšmekry třeba nějaká kořalička... Smile

Jelikož se nám blíží Velikonoce, nebude asi pro nikoho z vás překvapením, jakým tématem se bude zabývat tradiční kvíz.

Těšíme se na vás všechny a doufáme že se sejdeme v hojném počtu!

S pozdravem Stopařům zdar Jarka a Mydli