Pojďte s námi Pivní stopou...

...ať už šlo o jakoukoli dobu, člověk, potřeboval-li se zorientovat, orientačními body byly vždy hospůdky, hostince, krčmy a obdobná zařízení. Věhlas daných podniků, jejich hostinských a lahodného moku nám prostě utkví v hlavě vždy víc, než název ulice. Abychom se tedy ve světě nikdy neztratili, pojďme si rozšířit své obzory prostřednictvím sběratelské hry, jejímž úkolem a cílem je, seznamovat nás jak s hospůdkami a širokou škálou nejen českého piva, tak i se zajímavostmi, které by neměly uniknout naší pozornosti.

Turistika s pivním režimem...

Výlet do Parostrojního pivovaru Lobeč

Přátelé stopaři,

srdečně vás zveme na druhý výlet v rámci PL Kde se pivo vaří 2., který nás tentokrát zavede do parostrojního pivovaru Lobeč, který v roce 2015 obnovil výrobu a vaří výborná pivečka.

Sejdeme se v sobotu 10.6.2023 u vlaku R 1272 Kokořínský rychlík který odjíždí z nádraží Praha-Vršovice v 8:21 hod nebo Praha hl.n. v 8:36 hod do Mšena (příjezd cca 10:30 hod). Procházka do pivovaru je dlouhá cca 8km (+2km do zastávky ČD Vrátno), pro stopaře kteří nechtějí jít celou trasu možnost vyzvednutí na rozcestí u žst. Skramouš okolo 12:30 hod.

Cestu nám zpříjemní kvízeček na téma "Pivovarnictví ve Středočeském kraji a mělnickém okrese", pro zájemce s největší pravděpodobností prohlídka pivovaru a pro všechny hojná ochutnávka místních piv.

Těšíme se na hojnou účast...

Kdo ví, že se výletu zúčastní, toho prosíme, aby se přihlásil v komentáři pod článek, a dal vědět, kde se k výpravě připojí.

Děkuji, pepin-23

Připravujeme

  • PL052
    X. stopařský kemp
    Startuje: 07.06.2024 - 16:00