Pojďte s námi Pivní stopou...

...ať už šlo o jakoukoli dobu, člověk, potřeboval-li se zorientovat, orientačními body byly vždy hospůdky, hostince, krčmy a obdobná zařízení. Věhlas daných podniků, jejich hostinských a lahodného moku nám prostě utkví v hlavě vždy víc, než název ulice. Abychom se tedy ve světě nikdy neztratili, pojďme si rozšířit své obzory prostřednictvím sběratelské hry, jejímž úkolem a cílem je, seznamovat nás jak s hospůdkami a širokou škálou nejen českého piva, tak i se zajímavostmi, které by neměly uniknout naší pozornosti.

Turistika s pivním režimem...

Výlet do pivovaru Ládví Cobolis

Přátelé stopaři,

srdečně vás zveme na šestý výlet z PL Kde se pivo vaří 2, který nás tentokrát zavede do pražského pivovaru Cobolis, který od roku 2018 vaří vynikající pivečka.

Sejdeme se ve středu 27.12.2023 v 11,30 hod v Kobylisích v Restauraci Na Pěšivách (Na Pěšinách 8/38). Procházka do pivovaru je dlouhá cca 6km (částečně kopíruje PS009, možnost plnění), pro stopaře kteří nechtějí jít celou trasu možnost individuální procházky s cílem cca v 18,00 hod v Pivovaře Cobolis.

Cestu nám opět zpříjemní kvízeček, tentokrát na téma "Pivovarnictví ve Středočeském kraji a Praze", pro všechny pak hojná ochutnávka místních piv. Těšíme se na hojnou účast...

Kdo ví, že se výletu zúčastní, toho prosíme, aby se přihlásil v komentáři pod článek, a dal vědět zda a kde se připojí.

Děkuji, pepin-23

Připravujeme

  • PL052
    X. stopařský kemp
    Startuje: 07.06.2024 - 16:00