Pojďte s námi Pivní stopou...

...ať už šlo o jakoukoli dobu, člověk, potřeboval-li se zorientovat, orientačními body byly vždy hospůdky, hostince, krčmy a obdobná zařízení. Věhlas daných podniků, jejich hostinských a lahodného moku nám prostě utkví v hlavě vždy víc, než název ulice. Abychom se tedy ve světě nikdy neztratili, pojďme si rozšířit své obzory prostřednictvím sběratelské hry, jejímž úkolem a cílem je, seznamovat nás jak s hospůdkami a širokou škálou nejen českého piva, tak i se zajímavostmi, které by neměly uniknout naší pozornosti.

Turistika s pivním režimem...

Stopařův adventní kalednář - 22. prosince

Dnes jste otevřeli ve Stopařově adventním kalendáři 2023 okénko s číslem 22, a dnešní výzvu přináší stopař:

MLEJŇAS

"Ahoj, pozítří tady máme Štědrý den, a já mám pro vás takový vánoční úkol: dejte si kdekoliv čepované pivko a mějte na sobě jakoukoliv část oblečení s vánočním motivem (svetr, triko, kravatu atd...) Samozřejmě musí být vánoční motiv patrný na vašich fotografiích.

Chceš dnešní den splnit i s bonusem? Budu tě očekávat od 16:30 do 18:30 hodin v Pivovaru Počerňák, v ulici Libuňská č.2, v Horních Počernicích. Jestli se můžu těšit na tvou společnost, nezapomeň mi dát vědět přes Stopařský Messenger, že přijdeš!"

Připravujeme

  • PL052
    X. stopařský kemp
    Startuje: 07.06.2024 - 16:00