Pojďte s námi Pivní stopou...

...ať už šlo o jakoukoli dobu, člověk, potřeboval-li se zorientovat, orientačními body byly vždy hospůdky, hostince, krčmy a obdobná zařízení. Věhlas daných podniků, jejich hostinských a lahodného moku nám prostě utkví v hlavě vždy víc, než název ulice. Abychom se tedy ve světě nikdy neztratili, pojďme si rozšířit své obzory prostřednictvím sběratelské hry, jejímž úkolem a cílem je, seznamovat nás jak s hospůdkami a širokou škálou nejen českého piva, tak i se zajímavostmi, které by neměly uniknout naší pozornosti.

Turistika s pivním režimem...

Stopařův adventní kalendář - 23. prosince

Dnes jste otevřeli ve Stopařově adventním kalendáři 2023 okénko s číslem 23, a dnešní výzvu přináší stopař:

DEXY

"Ahoj, zítra máme Štědrý den, a k tomuto dni neodmyslitelně patří pohádky a klasické české filmy, které mám tak rád. Proto můj úkol zní: dej si pivo v jakékoliv hospůdce či restauraci, ve které se natáčel nějaký film či seriál, ke komentáři nezapomeň napsat, který film to byl.

Chceš dnešní den splnit i s bonusem? Budu tě očekávat od 10:30 do 12:30 hodin v Pivovaru U Fleků, v Křemencově ulici č. 11, na Novém městě. Jestli se můžu těšit na tvou společnost, nezapomeň mi dát vědět přes Stopařský Messenger, že přijdeš!"

Připravujeme

  • PL052
    X. stopařský kemp
    Startuje: 07.06.2024 - 16:00