Pojďte s námi Pivní stopou...

...ať už šlo o jakoukoli dobu, člověk, potřeboval-li se zorientovat, orientačními body byly vždy hospůdky, hostince, krčmy a obdobná zařízení. Věhlas daných podniků, jejich hostinských a lahodného moku nám prostě utkví v hlavě vždy víc, než název ulice. Abychom se tedy ve světě nikdy neztratili, pojďme si rozšířit své obzory prostřednictvím sběratelské hry, jejímž úkolem a cílem je, seznamovat nás jak s hospůdkami a širokou škálou nejen českého piva, tak i se zajímavostmi, které by neměly uniknout naší pozornosti.

Turistika s pivním režimem...

Pamětní listy

...jsou vydávány pro speciální akce Pivní stopou. Mohou být buď s omezenou platností = vydány jen pro datumovou událost, která se nebude opakovat - u takovéto akce je povinná osobní účast, při které je Pamětní list brán jako startovné a proto je vždy vydáno konečné množství bez možnosti dalších dotisků, nebo s neomezenou platností = jde o trvalé události Pivní stopy.
Účastí na všech akcích Pivní stopy s pamětním listem za každý jeden kalendářní rok získává pivní stopař za tento rok titul Pamětník Pivní stopy, který mu bude stvrzen odznakem a ikonou v osobním profilu.

Připravujeme

  • PL033
    Dovolená ve Stop-Tropez
    Startuje za 2 měsíce 2 dny