Pojďte s námi Pivní stopou...

...ať už šlo o jakoukoli dobu, člověk, potřeboval-li se zorientovat, orientačními body byly vždy hospůdky, hostince, krčmy a obdobná zařízení. Věhlas daných podniků, jejich hostinských a lahodného moku nám prostě utkví v hlavě vždy víc, než název ulice. Abychom se tedy ve světě nikdy neztratili, pojďme si rozšířit své obzory prostřednictvím sběratelské hry, jejímž úkolem a cílem je, seznamovat nás jak s hospůdkami a širokou škálou nejen českého piva, tak i se zajímavostmi, které by neměly uniknout naší pozornosti.

Turistika s pivním režimem...

Třicátá stopařská hospoda

25.4 jsme se sešli U Zvonu. Ale 12,5 + 1 stopař se nakonec sešlo!!! Jako PRVNÍ přišel Tomáš Psycho131, čímž mi trošku zamotal hlavu s připravováním cen do kvízu Smile Čekalo se do 18:30, zda-li se ještě nerozšíří naše řady (nestalo se). Po domluvě a laskavém povolení a schválení Psychem131 referát týkající se ZVONŮ ZNÁMÍCH A ZNÁMĚJŠÍCH krásně přednesl stopařský potěr NIKOLKA (ZA COŽ JÍ MOC A MOC DĚKUJI).

Na mé upozornění všichni bedlivě poslouchali a snažili se zapamatovat si veškeré data, váhy a rozměry zvonů v referátu.

Pak přišel na řadu kvíz. Ten se však věnoval otázkám ze zdravotnictví. Otázky byli vážné i méně vážné. Musím přiznat, že se mi do jedné z otázek vloudila drobná chyba, na což mě upozornil pozorný posluchač MYDLI (TY VOLE JÁ SI TO TADY GOOGLUJU A MÁŠ TO ŠPATNĚ). Smile

Na prvím místě se umístili tři stopaři, a rozstřelovou otázku nejlépe zvládla Jaruška!!! (Za rozstřelovou otázku tímto DĚKUJU ZUZANĚ). Jaruška si po zásluze odnesla první cenu.

Ani předávání cen nebylo tradiční!!! Vyhlašovalo se od druhého místa až po poslední. Každý si odnesl nějakou cenu!!! Nakonec si vzal slovo Tomáš a informoval nás všechny o připravované letní soutěži.

Za poskytnutí kvalitních fotek děkuji jedné z nejlepších stopařek MAPLE.

VŠEM MOC DĚKUJI ZA ÚČAST

Připravujeme

  • PL034
    Stopařův adventní kalendář 2020
    Startuje za 6 dnů 1 hodina