Pojďte s námi Pivní stopou...

...ať už šlo o jakoukoli dobu, člověk, potřeboval-li se zorientovat, orientačními body byly vždy hospůdky, hostince, krčmy a obdobná zařízení. Věhlas daných podniků, jejich hostinských a lahodného moku nám prostě utkví v hlavě vždy víc, než název ulice. Abychom se tedy ve světě nikdy neztratili, pojďme si rozšířit své obzory prostřednictvím sběratelské hry, jejímž úkolem a cílem je, seznamovat nás jak s hospůdkami a širokou škálou nejen českého piva, tak i se zajímavostmi, které by neměly uniknout naší pozornosti.

Turistika s pivním režimem...

Nová Pivní stopa...

Tato stopa volně navazuje na Pivní stopu "Z pekla do ráje" – jak místně, tak tématicky. Jáchymovské peklo se odehrávalo i v blízkém Horním Žďáru - Vykmanově. Uranová ruda, kterou těžili většinou vězňové v dolech v okolí Jáchymova, se převážela do zdejší třídírny. Ve věžovité stavbě z červených cihel z roku 1950 byly zničeny stovky životů. Bez jakýchkoli ochranných pomůcek tu...

více se dočtete v brožurce

Nová Pivní stopa je v pořadí stá šedesátá a její název zní Z pekla za osmým divem světa, jejími autory jsou Zuzana a ibišek, tak neváhejte a vyrazte na tuto novou Pivní stopu.

Připravujeme

  • PL033
    Dovolená ve Stop-Tropez
    Startuje za 2 měsíce 2 dny