Pojďte s námi Pivní stopou...

...ať už šlo o jakoukoli dobu, člověk, potřeboval-li se zorientovat, orientačními body byly vždy hospůdky, hostince, krčmy a obdobná zařízení. Věhlas daných podniků, jejich hostinských a lahodného moku nám prostě utkví v hlavě vždy víc, než název ulice. Abychom se tedy ve světě nikdy neztratili, pojďme si rozšířit své obzory prostřednictvím sběratelské hry, jejímž úkolem a cílem je, seznamovat nás jak s hospůdkami a širokou škálou nejen českého piva, tak i se zajímavostmi, které by neměly uniknout naší pozornosti.

Turistika s pivním režimem...

Nová Pivní stopa...

Na místě dnešního města Strakonice stály původně čtyři vsi, a to Strakonice, Žabokrty, Lom a Bezděkov. Ty se pak spojily v jedno poddanské město. Průmyslový rozvoj města nastal v 19. století, kdy byla založena textilní továrna Fezko, vyrábějící slavné fezy, islámské pokrývky hlavy, a ve 20. století po založení České Zbrojovky, vyrábějící zbraně a později jízdní kola a motocykly ČZ. Na začátku...

více se dočtete v brožurce

Nová Pivní stopa je v pořadí stá šedesátá devátá a její název zní Švanda Dudák, jejími autory je tým Rudík83, tak neváhejte a vyrazte na tuto novou Pivní stopu.

Připravujeme

  • PL033
    Dovolená ve Stop-Tropez
    Startuje za 2 měsíce 2 dny