Pojďte s námi Pivní stopou...

...ať už šlo o jakoukoli dobu, člověk, potřeboval-li se zorientovat, orientačními body byly vždy hospůdky, hostince, krčmy a obdobná zařízení. Věhlas daných podniků, jejich hostinských a lahodného moku nám prostě utkví v hlavě vždy víc, než název ulice. Abychom se tedy ve světě nikdy neztratili, pojďme si rozšířit své obzory prostřednictvím sběratelské hry, jejímž úkolem a cílem je, seznamovat nás jak s hospůdkami a širokou škálou nejen českého piva, tak i se zajímavostmi, které by neměly uniknout naší pozornosti.

Turistika s pivním režimem...

Začínáme stopařit... :-)

Přátelé, kamarádi, stopaři...

konečně je to tady BiggrinDrinksBiggrin . Jak to tak vypadá, s největší pravděpodobností se v pondělí 11.května otevřou, zatím, jen zahrádky našich pivních zastavení. Co to pro stopaře znamená? To, že od pondělka můžete, i když trochu v omezeném rozsahu, začít zase přidávat komentáře k jednotlivým zastavením našich pivních stop. Uznávány budou, zatím, jen komentáře k otevřeným pivním zastavením, nebo k turistickým zastavením. Tzn., že komentáře typu "Ještě je tady zavřeno", nebo komentáře s fotkami pořízenými od 14.března do 10.května, nebudou uznány a budou smazány.

První společnou akcí, která se bude konat dle aktuální situace, bude společný výlet do ZOO v Táboře, a to 20.června. Letní soutěž, která měla začít 6.července, se ruší a bude pravděpodobně přesunuta na příští rok. Letošní léto a celý konec roku věnujeme akci "Zachraňte stopy!", která bude trvat od 1.července do 31.prosince. Bližší informace o této akci se dozvíte včas z našich stránek či akcí.

Třicátá šestá stopařská hospoda se uskuteční poslední čtvrtek v červnu, tj. 25.června, pořádat ji bude TPS, kde se sejdeme a v jakém režimu, uvidíme dle situace, každopádně návštěvu této stopařské hospody doporučujeme, odtajníme zde téma letošního kempu a podrobnosti akce zmíněné o odstavec výše.

Nové pivní stopy začnou postupně vycházet od 25.května, kdy by se také měla otevřít všechna pivní zastavení, která nějak přežila uplynulé dva měsíce. Od 25.května též můžete tvořit a zadávat nové pivní stopy.

Jistě jste si všimli i některých změn na našich webových stránkách. Veškerá menu, která potřebujete k ovládání stránek, se přesunula do horní navigační lišty, výhodou je, že vám nezmizí při rolování stránek směrem dolů, takže je nemusíte složitě hledat. Přibyly odkazy na sjednocená Pravidla hry (pravidla hry nově musíte při jejich změně znovu odsouhlasit), nová je i Mapa všech zastavení Pivních stop, včetně samotných tras, či Archiv všech článků publikovaných na našem webu. Na hlavní straně přibylo posledních šest témat ve fóru, abyste vždy věděli, co se řeší, či které pivní stopy jsou v problémech. Do celého fóra se dostanete odkazem Fórum v horní navigační liště. Autoři pivních stop si šipkou v pravém horním rohu mohou otevřít či zavřít horní lištu pro správu a zadávání pivních stop do našich webových stránek.

Závěrem jen připomínáme, aby každý zvážil své možnosti či míru rizika při plnění Pivních stop a dbal na doporučení lékařů a hygieniků v oficiálních médiích.

Pivní stopě zdar, Váš TPS