Pojďte s námi Pivní stopou...

...ať už šlo o jakoukoli dobu, člověk, potřeboval-li se zorientovat, orientačními body byly vždy hospůdky, hostince, krčmy a obdobná zařízení. Věhlas daných podniků, jejich hostinských a lahodného moku nám prostě utkví v hlavě vždy víc, než název ulice. Abychom se tedy ve světě nikdy neztratili, pojďme si rozšířit své obzory prostřednictvím sběratelské hry, jejímž úkolem a cílem je, seznamovat nás jak s hospůdkami a širokou škálou nejen českého piva, tak i se zajímavostmi, které by neměly uniknout naší pozornosti.

Turistika s pivním režimem...

Nová Pivní stopa...

Stará řeka – tak nazývají odedávna vodáci a trampové řeku Berounku. Sjíždějí se sem na víkendy kvůli vodě, skalám, romantickému údolí a kamarádům. Nová doba přinesla další důvod k návštěvě - začaly zde totiž vznikat minipivovary. Na dolním toku Berounky navíc vznikly minipivovary přímo ukázkově rozmanité. Nejstarší pivovar na Staré řece je v Berouně. Rodinný minipivovar Berounský medvěd byl...

více se dočtete v brožurce

Nová Pivní stopa je v pořadí stá sedmdesátá sedmá a její název zní Pivovary na Staré řece, jejími autory jsou ibišek a Zuzana, tak neváhejte a vyrazte na tuto novou Pivní stopu.

Připravujeme

  • PS184
    Král Šumavy
    Startuje za 2 dny 7 hodin