Pojďte s námi Pivní stopou...

...ať už šlo o jakoukoli dobu, člověk, potřeboval-li se zorientovat, orientačními body byly vždy hospůdky, hostince, krčmy a obdobná zařízení. Věhlas daných podniků, jejich hostinských a lahodného moku nám prostě utkví v hlavě vždy víc, než název ulice. Abychom se tedy ve světě nikdy neztratili, pojďme si rozšířit své obzory prostřednictvím sběratelské hry, jejímž úkolem a cílem je, seznamovat nás jak s hospůdkami a širokou škálou nejen českého piva, tak i se zajímavostmi, které by neměly uniknout naší pozornosti.

Turistika s pivním režimem...

Nová Pivní stopa...

Když pomineme Liberec s Ještědem, je Ústí nad Labem jediné velké město v ČR, kde je rozdíl nadmořských výšek přes 500 metrů - město se rozkládá od hladiny Labe až po vrcholky Českého středohoří. A kde jsou kopce, jsou i vyhlídky. Nejdříve navštívíme tu nejvyšší – Erbenovu vyhlídku. Protože je její kóta 420 metrů, využijeme dobrodiní MHD. Trolejbus z Mírového náměstí nás vyveze na konečnou...

více se dočtete v brožurce

Nová Pivní stopa je v pořadí stá osmdesátá třetí a její název zní Labské vyhlídky, jejími autory jsou Zuzana a ibišek, tak neváhejte a vyrazte na tuto novou Pivní stopu. Brožurku najdete v našem e-shopu.