Pojďte s námi Pivní stopou...

...ať už šlo o jakoukoli dobu, člověk, potřeboval-li se zorientovat, orientačními body byly vždy hospůdky, hostince, krčmy a obdobná zařízení. Věhlas daných podniků, jejich hostinských a lahodného moku nám prostě utkví v hlavě vždy víc, než název ulice. Abychom se tedy ve světě nikdy neztratili, pojďme si rozšířit své obzory prostřednictvím sběratelské hry, jejímž úkolem a cílem je, seznamovat nás jak s hospůdkami a širokou škálou nejen českého piva, tak i se zajímavostmi, které by neměly uniknout naší pozornosti.

Turistika s pivním režimem...

Stopařův adventní kalendář

Přátelé, kamarádi, stopaři,

dnes jste mohli v Stopařově adventním kalendáři otevřít okénko s číslem a lahváčkem

24
PLZEŇSKÝ PRAZDROJ
Takže rychle na nákup, ať si ho dnes stihnete otevřít, a náležitě vychutnat!

Přátelé, kamarádi, dneškem Stopařův adventní kalendář končí, a tak mi dovolte za celý Tým Pivní stopy s lahví Plzeňského Prazdroje v ruce vám popřát veselé vánoce, bohatého Ježíška a do nového roku hodně zdraví a štěstí.

V adventním kalendáři už jste otevřeli okénko s lahváčem Pivo z minipivovaru, Polotmavé pivo, Gambrinus Excelent, Zahraniční pivo, Radegast 12°, Krušovice 10°, Budvar ležák, Stout nebo Porter, Velkopopovický Kozel 10°, Březňák, Pšeničné pivo, Staropramen výčepní, Lobkowicz ležák, Klášter, Bernard světlý ležák, Svijanský Máz, Primátor, IPA nebo APA, Braník světlá 10°, Staropramen ležák, Velkopopovický Kozel černý, Krušovice 12°, Gambrinus 10°.