Pojďte s námi Pivní stopou...

...ať už šlo o jakoukoli dobu, člověk, potřeboval-li se zorientovat, orientačními body byly vždy hospůdky, hostince, krčmy a obdobná zařízení. Věhlas daných podniků, jejich hostinských a lahodného moku nám prostě utkví v hlavě vždy víc, než název ulice. Abychom se tedy ve světě nikdy neztratili, pojďme si rozšířit své obzory prostřednictvím sběratelské hry, jejímž úkolem a cílem je, seznamovat nás jak s hospůdkami a širokou škálou nejen českého piva, tak i se zajímavostmi, které by neměly uniknout naší pozornosti.

Turistika s pivním režimem...

Pozvánka na PL036 Výjezdní zasedání C.K. Pivního společenstva

Přátelé, kamarádi, stopaři...

Protože čas našeho každoročního kempu se nezadržitelně blíží, přinášíme vám podrobnosti o jeho konání. Ubytováni budeme ve Smrkové chaloupce v Příchovicích v Jizerských horách (asi 130 km od Prahy). Zde jste očekáváni v pátek 17.9.2021 od 16:00 hod., v 18:00 bude slavnostní zahájení kempu. Téma letošního kempu je jasné: zkostnatělá C.K. monarchie a její český protivník Jára Cimrman (pro ty, co nebyli na stopařské hospodě). Takže kdo chce velký příděl korunek ze soutěží a hodnotnou výhru, může začít biflovat Smile .

Tradiční páteční kulinářská soutěž je letos na téma "jednohubky", kdo se tedy chce zúčastnit tohoto klání, ať přiveze okolo 50-ti jednohubek vlastní výroby. Tentokrát se budou korunky přidělovat nejen za chuť, ale i za umělecký dojem, takže se snažte!

Sobotní výlet, letos poprvé pod taktovkou Psycha131, nás zavede do minipivovaru Prdek, pod rozhlednu Štěpánku, k tamnímu pomníku vojákům 1. světové války, do pivovaru U Čápa a zdejšího muzea Maják Járy Cimrmana (odhadem celý výlet asi 10 km z kopce do kopce).

Celý víkend budou samozřejmě probíhat neustále různé soutěže, ať už vědomostní, či jiné (nesmíme ani naznačovat), těšit se můžete i na (ne)tradiční videostop (učte se mi toho Járu).

V sobotu večer budeme grilovat, tedy kdo chce, přivezte si něco na gril.

Cena kempu je 2399 Kč. V ceně: 2x ubytování vč. povlečení a poplatku obci, 2x bohatá snídaně formou bufetu, v sobotu v minipivovaru Prdek "exkurze" a poté guláš a pivko, vstup do muzea Maják Járy Cimrmana, tričko, Pamětní list s odznakem, parkovné pro šestý a další vozy (u chaloupky může stát jen pět vozů, další musí na placené parkoviště), spousta soutěží a samozřejmě "překvapení".

V ceně není žádné pojištění, na akci jedete na vlastní nebezpečí. Ohledně hygienických nařízení kvůli koronaviru budou platit podmínky vyhlášené a platné v době trvání kempu (dnes: potvrzení o dokončeném očkování, nebo o prodělaném covidu za posledních 180 dní, nebo platný negativní test (ne samotest)).

S heslem "Budoucnost patří pivu!", se na vás těšíme v pátek 17.9.2021.

Tukky, Mokosh a Psycho131

P.S. komu nepřišla pozvánka emailem, může se na ní podívat zde.

Připravujeme

  • SH051
    51. stopařská hospoda
    Startuje: 30.03.2023 - 18:00