Pojďte s námi Pivní stopou...

...ať už šlo o jakoukoli dobu, člověk, potřeboval-li se zorientovat, orientačními body byly vždy hospůdky, hostince, krčmy a obdobná zařízení. Věhlas daných podniků, jejich hostinských a lahodného moku nám prostě utkví v hlavě vždy víc, než název ulice. Abychom se tedy ve světě nikdy neztratili, pojďme si rozšířit své obzory prostřednictvím sběratelské hry, jejímž úkolem a cílem je, seznamovat nás jak s hospůdkami a širokou škálou nejen českého piva, tak i se zajímavostmi, které by neměly uniknout naší pozornosti.

Turistika s pivním režimem...

Nová Pivní stopa...

Ve dvacátých letech 20. století už nebyl útěk z města do přírody jen výlučnou módou horních desetitisíc, ale stal se běžnou záležitostí i pro obyčejné Pražáky. Statkář Cvrk šel s dobou a založil na břehu Berounky Cvrkovy říční lázně. Již tehdy tu bylo „wolleyballové„ hřiště. Nad ním postavil pan Cvrk lázeňské kabiny k dennímu nájmu, později přistavěl i rodinné kabiny určené na delší pronájem. Jezdila...

více se dočtete v brožurce

Nová Pivní stopa je v pořadí stá osmdesátá osmá a její název zní Za hranice všedních dnů, její autorkou je Zuzana, tak neváhejte a vyrazte na tuto novou Pivní stopu. Brožurku najdete v našem e-shopu.

Připravujeme

  • SH059
    59. stopařská hospoda
    Startuje: 25.04.2024 - 18:00
  • PL052
    X. stopařský kemp
    Startuje: 07.06.2024 - 16:00