Pojďte s námi Pivní stopou...

...ať už šlo o jakoukoli dobu, člověk, potřeboval-li se zorientovat, orientačními body byly vždy hospůdky, hostince, krčmy a obdobná zařízení. Věhlas daných podniků, jejich hostinských a lahodného moku nám prostě utkví v hlavě vždy víc, než název ulice. Abychom se tedy ve světě nikdy neztratili, pojďme si rozšířit své obzory prostřednictvím sběratelské hry, jejímž úkolem a cílem je, seznamovat nás jak s hospůdkami a širokou škálou nejen českého piva, tak i se zajímavostmi, které by neměly uniknout naší pozornosti.

Turistika s pivním režimem...

Nová Pivní stopa...

Český Krumlov, město, které bylo v minulosti sídlem mocných českých rodů, díky čemuž mohlo vzkvétat a rozvíjet se, bývá nazýván, spolu s dalšími městy Šumavského podhůří, Branou Šumavy. Centrum města si zachovalo středověký ráz, takže při procházkách jeho uličkami na vás dýchne minulost v plné síle. Celá tato stopa je záměrně situována kolem středu města a provází nás zákoutími, která skýtají únik od...

více se dočtete v brožurce

Nová Pivní stopa je v pořadí stá osmdesátá devátá a její název zní Domov pánů z Růže, její autory jsou Mokosh a Tukky, tak neváhejte a vyrazte na tuto novou Pivní stopu. Brožurku najdete v našem e-shopu.

Připravujeme

  • SH051
    51. stopařská hospoda
    Startuje: 30.03.2023 - 18:00