Pojďte s námi Pivní stopou...

...ať už šlo o jakoukoli dobu, člověk, potřeboval-li se zorientovat, orientačními body byly vždy hospůdky, hostince, krčmy a obdobná zařízení. Věhlas daných podniků, jejich hostinských a lahodného moku nám prostě utkví v hlavě vždy víc, než název ulice. Abychom se tedy ve světě nikdy neztratili, pojďme si rozšířit své obzory prostřednictvím sběratelské hry, jejímž úkolem a cílem je, seznamovat nás jak s hospůdkami a širokou škálou nejen českého piva, tak i se zajímavostmi, které by neměly uniknout naší pozornosti.

Turistika s pivním režimem...

Nová Pivní stopa...

Antonín Čermák se narodil 1873 v dělnické kolonii Nové Kladno. Už samotná čtvrť jako by předznamenala jeho další osud. Ulice byly označeny římskými číslicemi, stejně jako v New Yorku. Když jeho otec horník přišel o práci, rodina se vystěhovala do Ameriky. Tam opět pracoval jako horník stejně jako jeho syn. Když v šestnácti letech odmítl Antonín pracovat za jeden dolar a deset centů denně a...

více se dočtete v brožurce

Nová Pivní stopa je v pořadí stá devadesátá a její název zní Z Kladna až do Chicaga, její autorkou je Zuzana, tak neváhejte a vyrazte na tuto novou Pivní stopu. Brožurku najdete v našem e-shopu.

Připravujeme

  • PS194
    Výprava za Jestřábem
    Startuje za 19 hodin 52 min
  • PL038
    Prahou zmizelou aneb Výroční schůze P...
    Startuje za 1 měsíc 2 dny