Pojďte s námi Pivní stopou...

...ať už šlo o jakoukoli dobu, člověk, potřeboval-li se zorientovat, orientačními body byly vždy hospůdky, hostince, krčmy a obdobná zařízení. Věhlas daných podniků, jejich hostinských a lahodného moku nám prostě utkví v hlavě vždy víc, než název ulice. Abychom se tedy ve světě nikdy neztratili, pojďme si rozšířit své obzory prostřednictvím sběratelské hry, jejímž úkolem a cílem je, seznamovat nás jak s hospůdkami a širokou škálou nejen českého piva, tak i se zajímavostmi, které by neměly uniknout naší pozornosti.

Turistika s pivním režimem...

Pozvánka na čtyřicátou pátou stopařskou hospodu

Milí milovníci piva – stopaři,

zvu vás na setkání přátel ve zcela tradičním termínu posledního čtvrtka v měsíci, tentokrát 26. května 2022, do hospůdky U Divadla, Pplk. Sochora 9, Praha 7. Zvu vás od šesté hodiny odpolední.

Zvu vás srdečně k naklopení několika škopků Pilsner Urquell ležáku nebo Nepasterizovaného Gambrinusu 10° z tanku nebo černého Velkopopovického Kozla nebo speciálu z Volby sládků (snad ještě bude), jímž je tentokrát Extra Strong Bitter, který vaří britský pivovar Fuller’s již padesát let a v Prazdroji ho nyní rozvinuli českými ingrediencemi na počest 80. výročí a hrdinům operace Anthropoid. Lahvový Birell či něco k zakousnutí také mají.

Zvu vás pokorně k poslechnutí krátkého referátu, jehož široké téma se nabízí pozváním do 45. stopařské hospody. Zvu vás radostně ke kvízu o čtrnácti otázkách, za nějž ti nejlepší dostanou hodnotné ceny, jako je tomu ostatně vždycky Smile

Hodně se na vás všechny těším

Maple

Připravujeme

  • SH051
    51. stopařská hospoda
    Startuje: 30.03.2023 - 18:00