Pojďte s námi Pivní stopou...

...ať už šlo o jakoukoli dobu, člověk, potřeboval-li se zorientovat, orientačními body byly vždy hospůdky, hostince, krčmy a obdobná zařízení. Věhlas daných podniků, jejich hostinských a lahodného moku nám prostě utkví v hlavě vždy víc, než název ulice. Abychom se tedy ve světě nikdy neztratili, pojďme si rozšířit své obzory prostřednictvím sběratelské hry, jejímž úkolem a cílem je, seznamovat nás jak s hospůdkami a širokou škálou nejen českého piva, tak i se zajímavostmi, které by neměly uniknout naší pozornosti.

Turistika s pivním režimem...

Pozvánka na výlet do Šestajovického pivovaru

Přátelé, kamarádi, stopaři...

Jak jsme se dohodli na stopařské hospodě Na Staré kovárně v Akropoli, tak se v sobotu dne 18.6.2022 uskuteční další z výletů do pivovaru v rámci PL Kde se pivo vaří, tam se dobře daří...
Sraz tedy bude v Klánovicích v restauraci Dasch. Otevírají v 11h (vlak z Prahy přijíždí v 10:48 nebo 11:18). Zde se rozloučíme s místní restaurací, jelikož ke konci června bohužel končí. Po krátkém občerstvení se ve 12h vydáme lesem cca 5 km do Jiren k hostinci U Antošů, kde poobědváme. Přibližně v 15h se vydáme do Šestajovického pivovaru, který je vzdálen cca 2km. Pivovar vaří několik spodně kvašených piv, tak bude co ochutnávat. Návrat do civilizace již bude individuální. Ze Šestajovic je možné jet autobusem na nádraží Praha – Klánovice nebo na Černý most.

Tímto všechny zveme a těšíme se na setkání

Připravujeme

  • SH051
    51. stopařská hospoda
    Startuje: 30.03.2023 - 18:00