Pojďte s námi Pivní stopou...

...ať už šlo o jakoukoli dobu, člověk, potřeboval-li se zorientovat, orientačními body byly vždy hospůdky, hostince, krčmy a obdobná zařízení. Věhlas daných podniků, jejich hostinských a lahodného moku nám prostě utkví v hlavě vždy víc, než název ulice. Abychom se tedy ve světě nikdy neztratili, pojďme si rozšířit své obzory prostřednictvím sběratelské hry, jejímž úkolem a cílem je, seznamovat nás jak s hospůdkami a širokou škálou nejen českého piva, tak i se zajímavostmi, které by neměly uniknout naší pozornosti.

Turistika s pivním režimem...

Pozvánka na čtyřicátou šestou stopařskou hospodu...

Přátelé, kamarádi, opilci...

Zveme vás na poslední předprázdninovou a předkempovou stopařskou hospodu. Očekáváni jste 30.6., nejpozději v 18.00, v naší téměř domovské hospůdce Na Konečné, na konečné tramvaje č.1 (to není překlep, ale novinka, jinak léta tu jezdila tramvaj č.10 - to aby jste nejeli na jinou konečnou Biggrin ) .

Kromě obvyklého referátu a následného kvízu o hodnotné ceny, budeme diskutovat o blížící se události roku - a to zářijovém pivním kempu. Odtajníme jeho téma, domluvíme podrobnosti a odpovíme na vaše otázky, tato hospoda je tedy pro budoucí účastníky kempu důležitá.

Na vaši návštěvu se těší

Tukky a Mokosh

Připravujeme

  • PL052
    X. stopařský kemp
    Startuje: 07.06.2024 - 16:00