Pojďte s námi Pivní stopou...

...ať už šlo o jakoukoli dobu, člověk, potřeboval-li se zorientovat, orientačními body byly vždy hospůdky, hostince, krčmy a obdobná zařízení. Věhlas daných podniků, jejich hostinských a lahodného moku nám prostě utkví v hlavě vždy víc, než název ulice. Abychom se tedy ve světě nikdy neztratili, pojďme si rozšířit své obzory prostřednictvím sběratelské hry, jejímž úkolem a cílem je, seznamovat nás jak s hospůdkami a širokou škálou nejen českého piva, tak i se zajímavostmi, které by neměly uniknout naší pozornosti.

Turistika s pivním režimem...

Nová pivní stopa...

Děj Obecné školy, kultovního filmu z roku 1991, se odehrává na Bohdalci, a tak se tam vypravíme. Stopu zahájíme v nově otevřené Turnovské pivnici ve Vršovicích. Název říká vše, točí tu piva z Turnovského pivovaru. Po ochutnávce zamíříme Amurskou ulicí do sportovního areálu Slavie. Za první republiky tu byl lunapark Eden s pět kilometrů dlouhou horskou drahou. Jenže Eden kromě návštěvníků...

více se dočtete v brožurce

Nová Pivní stopa je v pořadí dvoustá druhá a její název zní Obecná škola, její autorkou je Zuzana, tak neváhejte a vyrazte na tuto novou pivní stopu. Brožurku najdete v našem e-shopu.

Připravujeme

  • PL052
    X. stopařský kemp
    Startuje: 07.06.2024 - 16:00