Pojďte s námi Pivní stopou...

...ať už šlo o jakoukoli dobu, člověk, potřeboval-li se zorientovat, orientačními body byly vždy hospůdky, hostince, krčmy a obdobná zařízení. Věhlas daných podniků, jejich hostinských a lahodného moku nám prostě utkví v hlavě vždy víc, než název ulice. Abychom se tedy ve světě nikdy neztratili, pojďme si rozšířit své obzory prostřednictvím sběratelské hry, jejímž úkolem a cílem je, seznamovat nás jak s hospůdkami a širokou škálou nejen českého piva, tak i se zajímavostmi, které by neměly uniknout naší pozornosti.

Turistika s pivním režimem...

Pozvánka na čtyřicátou osmou "vánoční" stopařskou hospodu...

Přátelé, stopaři,

naše stopařské Vánoce se nám blíží mílovými kroky a tudíž Vám všem zasíláme pozvánku na společnou oslavu Vánoc, opět se vším, co k ní patří.

Můžete se těšit na:
- štědrovečerní večeři (polévku, řízky a bramborový salát),
- rozdávání dárečků,
- hry a soutěže,
- "půlnoční překvapení",
- vánoční tradice.

Jako vloni jsme domluvili možnost společné "štědrovečerní večeře" (řízek, bramborový salát...), cena je 200,-Kč. A stejně jako vloni, je podmínkou účasti přinesení jednoho ZABALENÉHO VÁNOČNÍHO BALÍČKU, můžete zabalit, co Vám cestou cvrnkne do nosu a nebo se můžete praštit přes kapsu a koupit plnohodnotný dar. Na místě si pak budete dárečky u stromečku losovat.

Místo a datum konání:
čtvrtek 24.11.2022 od 17:00hod., Restaurace Na Starém hřišti, Na kopci 201, Svojetice.

POTVRZENÍ VAŠÍ ÚČASTI JE NUTNÉ DO 6.11.2022 NA TEL. 608 201 398. Stačí SMS a jména účastníků a zda budete chtít večeři. Případně ji napsat do komentáře pod tento článek.

PS: Přímo u Restaurace je BUS zastávka: "Svojetice, U Hájenky". Poslední BUS na vlak do Strančic, odtud jede ve 21:48hod. Ten Vás hodí do Prahy na hl.n.

Na Vaši účast se těší
Rudíci